Garīgā Dziedniecība Sirds Slimību

Garīgā Dziedniecība Sirds Slimību

Vairāk un vairāk slimību ir ietekmējis cilvēku veselību, un šīs problēmas veselības ienaidniekiem, problēmas, iespējams, izraisa fizisku faktoru vai psiholoģiskais faktors, tas ir nepieciešams, lai uzmanību. Visas valstis piedzīvoja ievērojamu samazinājumu varbūtības nāves vecumā no 55 līdz 90 gadiem, lielā mērā ir saistīts ar samazinājumu varbūtība nomirt no sirds un asinsvadu slimībām ( 5. Attēls ). Augstākais punkts kritums bija vērojams Kalifornijas pie 12.

6 punktus, salīdzinot ar zemāko kritumu par 3,5 punkti Misisipi. Šie atsakās bija nedaudz kompensēt, paaugstinot nāves gadījumu, kas saistīti ar aknu cirozi un citas aknu slimības, neiroloģiski traucējumi, gan garīgās un vielu lietošanas problēmām visās valstīs. Hawaii bija vienīgā valsts, kas varbūtība nāve bija mazāk nekā 65% vecumā no 55 līdz 90 gadiem. Citi vērā ņemami atzinumi ietver izmaiņas samazināšanās varbūtība nāvi starp 3 vecuma grupās, ar 8.

3 punktu samazināšanās varbūtība nāves vecumā no 55 līdz 90 gadiem, 1-punkts samazinājumu par vecumu, no 20 līdz 55 gadiem, un 0,7 punktu samazinājumu par vecumu, no 0 līdz 20 gadiem.

Cigarešu dūmi satur vairāk nekā 7000 toksiskas ķīmiskas vielas, 69, kas ir zināms, izraisa vēzi, saskaņā ar 2014. gada surgeon general ziņojumā. Tā kā sākotnējais atklājums par saikni starp smēķēšanu un plaušu vēzi, vairāki vēža veidi, kas saistīti ar smēķēšanu ir pieaudzis pavisam nedaudz. No 2014. gada, sarakstā, ko publicējusi surgeon general ietver akūtu mieloīdu leikēmiju un vēzi, mēles, rīkles, vokāls auklas, barības vada, plaušu, krūts, kuņģa, aknu, aizkuņģa dziedzera, nieru, dzemdes, urīnpūšļa, resnās un taisnās zarnas.

No visas sirds slimību fakti, zinot savu personisko risku, sirds slimības un, kā to vadīt, tas ir tas, kas ir vissvarīgākais. Sirds slimības ir viens no lielākajiem slepkavas, lai gan daudzos gadījumos varētu novērst ar vienkāršu dzīvesveidu. Apvienot veselīgu uzturu ar regulāras fiziskās aktivitātes palīdz uzturēt veselīgu holesterīna un asins spiedienu. Ir arī daudzi dabas bagātinātāji, lai palīdzētu nodrošināt jūsu ķermeņa, sasniedz uzturvielu tai nepieciešams, lai saglabātu sirds veselību. Samazināt riska faktorus, lai turpmāk izvairītos no cigaretes, pārmērīgu alkohola lietošanu un pārāk daudz svara pieaugumu.

Zobārsti ir viens no visvairāk baidījās veidu ārsti, kas tur. Neviens, šķiet, piemēram, iet uz zobārstiem.

Kā sabiedrība, tas ir kaut kas, ka mēs nevaram stāvēt malā. Tā ir sāpīgas, kaitinošas un bieži vien reizes, kas piepildīts ar zobu tīrīšanas un fluorīdi, ka garša šausmīgs. Tomēr ir iemesls, ka mēs esam, lai redzētu, zobārsti un redzēt bieži. Tur ir daudz dažādu slimību, ka var darīt kaitējumu mūsu mutēm.
Redzot savu zobārstu, kā jums ir paredzēts, lai var palīdzēt novērst jūs no, kas ir inficēti ar šo slimību, un citas destruktīvas muti nosacījumiem.

veselības aprūpe medicīna

Šis pētījums parādīja, ka Amerikas savienotās Valstis kopumā, un daudzas valstis ir panākušas progresu, samazinot mirstību, bet ir ierobežoti panākumi, samazinot invaliditāti. Piemēram, pierādīšanas narkotiku lietošanas izraisītām saslimšanām kopā Daly pieauga asv pētījumu periodā līdz 61,4%, un veidoja aptuveni 3,81 par miljonu Daly 2016. gadā, depresīvi traucējumi, palielināts 17.32% un veidoja 2.72 miljoni Daly, un trauksme pieauga par 16,7% un veidoja apmēram 1.76 un kas ietver labojumus miljoni Daly 2016.

gadā. Šie secinājumi norāda, ka steidzami nepieciešams risināt garīgās veselības un narkotiku lietošanas problēmām asv. Ir nepieciešams, lai uzlabotu piekļuvi kvalitatīviem garīgās veselības aprūpes un pārbaudes, lai uzlabotu rezultātus, kā arī programmu, lai novērstu garīgās attīstības traucējumiem un veicināt garīgo veselību.