Grūtniecēm Un Ar Krūti Barojošām Sievietēm Ceļotājiem Underprotected No Slimības

medic?na, vesel?bas apr?pe

Amerikas veselības aprūpes vajadzībām atjaunināts ārstēšanas plānu. Aprūpes kvalitāti nav jautājums, jo mums ir vislabākā medicīniskā aprūpe pasaulē. Cilvēki sāks lidot no dažādām valstīm tikai izmantot mūsu apmācīts medicīnas pakalpojumu sniedzēju. Bet mūsu veselības aprūpes politika ir ļoti tuvredzīga un nepieciešams remonts. Es redzu divas galvenās kļūdas ar mūsu pašreizējo veselības aprūpes sistēmu. Modernu pieeju vēža starp daudziem cilvēkiem alternatīvu veselības jomā ir gandrīz tāds pats, kā pieeja lielākā daļa ārstu saistībā ar slimību un narkotiku lietošanas. Tā vietā, lai zāles vai tableti, ieteicams izmantot dažādas piedevas, garšaugi, koloidālā sudraba, fermenti utt. cīņā ar vēzi. Par šo garīgo pieeju, persona, kas slimo ar vēzi, kļūst par nevainīgu upuri apburtais slimību un piemaksas (herb, fermentu, vitamīnu, vielas utt.) spēlē lomu glābējs. Tā ir tā pati situācija, kā ar medicīnas narkotikas-nevainīgu pacientiem, nodevīgs slimībām, un ārsts-glābējs uz balta zirga, sniedzot magic medicīnas tableti.


Korekcijas: pants sākotnēji minēts, ka draudu Republikas filibuster. Zinātnieki ir vairāk pierādījumu, ka vingrinājumi uzlabo smadzeņu veselību, un tas varētu būt dzīvības glābšanas sastāvdaļa, kas pasargā no Alcheimera slimības.

ADS
Bentolit
Bentolit attīra ķermeņa toksīnu, kas dabiskā veidā. Tas veicina vielmaiņu. Tas noņem lieko ūdeni. Tas uzlabo koncentrēšanās.

Neatkarīgu dzīvi Pakalpojumi: Atbalsts jaunam cilvēkam, kas dzīvo uz viņa vai viņas pašas. Ambergan nav nepieciešams iegādāties klīnikas, nodarbina ārstu vai līgumu ar sistēmu, lai gan tas varētu sākt, ka tā. Tas vienkārši nepieciešams, lai saņemtu tik daudz ārstu, jo iespējams, uz Amazon Veselības platformu un ir viņiem konkurēt, bet cilvēki pārskatīt un novērtēt tos vērā aizmiršana vai panākumiem. Amazon platforma, kas IR tīkls, un tur būs noteikumi, nosacījumi, zvaigznes un akcijas. Tur noteikti ir daudz mantojums šķēršļi, kas jāpārvar, un varbūt tas ir iemesls, kāpēc Amazon nevarēja vai negribēja iet viena pati. Throwing ļoti regulētos tirgos, plaši atvērtas ir divu spēcīgu lobiju rokās, un federālā valdība vēlas spēlēt ātri un zaudēt.
Zvaigznes ir tik tiešām perfekti saskaņoti pirmo taisnība traucējumiem no mūsu veselības aprūpes kopš 1965. gada.

HOPS ir 4.
vadošais nāves cēlonis asv. 2014. gadā, aptuveni 142,000 personām nomira no HOPS, un gandrīz tikpat daudzi nomira no plaušu vēža (aptuveni 155,500) un tajā pašā gadā. 11 gandrīz 8 no 10 gadījumiem, HOPS izraisa iedarbību uz cigarešu dūmi. Citi vides riska darījumiem (piemēram, darbavietā) arī var izraisīt HOPS. Ja jūs saņemat stacionārā aprūpe, un ir izveidots apstiprinātā zvanītāju sarakstu, jums dos PIN vai piekļuves kods, lai šos sarakstā, un tiem jānodrošina tas, kad viņi zvana. Jūs varat mainīt savas domas par to, kas ir un kas nav jūsu apstiprināta zvanu sarakstu jebkurā laikā, kamēr jūsu slimnīcā (ar vecāku vai aizbildņa atļauja nepilngadīgajiem). Spark ir arī ieskatu izklāšana Luxturna izmaksas laika gaitā, padarot cena nedaudz patīkamāku un ārstēšanas lielāku pieejamību. Aizdedzes CEO Jeff Marrazzo teicis, CNBC, ka uzņēmums bija apspriest Luxturna pārklājums ar vairākiem apdrošinātājiem, tostarp ASV Centers Medicare un Medicaid Services. Pārklājums sludinājumi jāizdara tuvāko mēnešu laikā.

Linu sēklas satur lielu daudzumu alfa-linoenic skābes, kas palīdz pazemināt augstu asinsspiedienu un insulta risks. Ēšanas pārāk daudz linu sēklas radīs gāzes, lai izveidotu ja jums nav pie tā pieradis. Ja Amy AGI gadā bija $10,000, tad summa QME vairāk kā $750 kvalificējas kā medicīnisko izdevumu atskaitīšanas. Amy kvalificētu medicīnas izdevumi 1000 $pārsniegt $750 slieksni līdz $250, tādēļ $250 no $1000 pavadīja var būt atbilstīgas kā nodokļu atlaidi. Mūsu mikrobu kopienu ir izveidota laikā, mūsu pirmās pāris gadiem, un tie ietekmē mūsu veselību uz mūžu. Ja mēs uzzinātu vairāk par attiecībām starp mikrobiem un uzturu, mēs, iespējams, var palīdzēt bērniem augt veseliem mikrobi jau no paša sākuma. Manipulējot ar microbiome, ārsti var palīdzēt pacientiem, kas ņem vairāk barības vielu no būtībā to pašu pārtiku.

Kā žurnāliste viņa bieži ir veicinājusi Washington Post, tostarp, Veselības un pašvaldību atzinumi sadaļās. Viņa ir līdzautors godalgotās grāmatas par end-of-life care. Pēc nelielas ķirurģiskas operācijas mutes dobumā . gada Martā, viņa attīstījusi hronisku neiropātijas stāvoklis, ko sauc par dedzinošas mutes sindroms, kam sekoja virkne autoimūno saslimšanu. Kā pārpildītās telpās un slikti sanitārie apstākļi, kas ir spēcīga prognozēt līgumu par gaisa slimību, jūs varat veikt piesardzības pasākumus, lai izvairītos no kļūst slims. Pareiza roku mazgāšana ir ļoti būtiska. Pats svarīgākais, daudz gaisa slimības ir vakcīnregulējamas īpaši, cūciņas, masalas, masaliņas, gripa. Vakcinācija ir iespējota pieminekļu pieaugums pret novērstu gaisa slimību.
(Skat. Atsauci 4) Runāt ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju par to, ko vakcināciju jums ir tiesības saņemt, it īpaši, ja jūs domājat, ka jums ir risks inficēties ar tādu slimību.